اتوبوس دربستی

گروه حمل و نقل آبان برای شما عزیزان که به دنبال انجام سرویس دربستی خود با اتوبوس دربستی هستید ، وسیله نقلیه مناسب را فراهم نموده است. وسایل نقلیه ای که در زیر مشاهده می نمایید برای انجلم سرویس های دربستی مناسب می باشند. در ضمن گروه حمل و نقل آبان دارای پایین ترین قیمت اجاره اتوبوس می باشد.

اتوبوس دربستی – اتوبوس اسکانیا C9

اتوبوس اسکانیا C9 با دارا بودن موتور 5 سیلندره با قدرت 310 اسب بخار در 1900 دور در دقیقه و حجم موتور 9290 سیسی می تواند حداکثر گشتاور 1550 نیوتن در 1000 تا 1350 دور بر دقیقه را ایجاد نماید.

اتوبوس اسکانیا C9 مجهز به اینترکولر ، توربو شارژر و خنک کننده گازوئیل است و دارای استاندارد محیط زیستی یورو 3 می باشد.

سیستم های ایمنی اتوبوس اسکانیا C9 شامل ترمز پنتومانیک برای چرخ های جلو و عقب با سیستم دیسکی و ترمز EBS و ترمز ABS می باشد. اتوبوس اسکانیا C9 دارای سیستم ضد لغزش (TS) و سیستم BUS Stio Brake که به موجب آن در هنگام باز بودن در ها ترمز به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به گرفتن ترمز عمل می کنند و مانع از جرکت اتوبوس تا هنگام بسته شدن درها می شوند.

اتوبوس اسکانیا C9 دارای سیستم تهویه مطبوی برای ایجاد فضا مطبوع می باشد. همچنینی این اتوبوس ها دارای سیستم سرمایش و گرمایش پیشرفته و جدید می باشند.

اتوبوس اسکانیا C9 از سیسم خنک کننده (کولر) Knovetka ظرفیت بسیار مناسب 35KW استفاده می کند که دهم اکنون جزء بهترین سیستم های سرمایش اتوبوس در جهان می باشد. سیستم گرمایشی در اتوبوس اسکانیا C9 ، بخاری سقفی ، بخاری مخصوص راننده و شامل سه عدد بخاری در کف می شود که در مجموع گرمادهی با ظرفیت 88KW را تامین می نماید.

سیستم صوتی و تصویری اتوبوس اسکانیا C9 شامل سیستم اعلام مسیر می باشد. اسکانیا C9 دارای سیستم صوتی با قابلیت پخش موزیک با استفاده از کارت های حافظه فلش می باشد. از نظر صدا دارا بودن آمپی فایر و امکان استفاده از میکروفون ، اتوبوس اسکانیا C9 را برای تور ها مناسب نموده است.

همچنین در صورت نیاز تمامی فایل های تصویری قابل پخش بوده و امکان نصب مانیتور در جلو و وسط اتوبوس نیز میسر است

اتوبوس دربستی – اتوبوس ولوو B7

اتوبوس ولوو B7 با د اشتن ظرفیت 40 نفره و طول 1200 سانتی متر با حجم موتور 7000 سیسی و 6 سیلندر می تواند یکی از مناسب ترین وسایل برای سفر شما باشد.

اتوبوس ولوو B7 از امکانات رفاهی اتوبوس ولوو B9 می تواند به سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مناسب ، جعبه کمک های اولیه ، آبسرد کن ، LCD ، آمپلی فایر ، پیامنما و … اشاره کرد.

اتوبوس دربستی – اتوبوس ولوو B9

اتوبوس ولوو B9 با قدرت موتور 255 کیلو وات برابر با 380 اسب بخار گشتاور 1740 نیوتن-متر را تولید می کند. ولوو B9 دارای استاندارد Euro 3 بوده و از سیستم مدیریت سوخت EMS2 بهره می برد.

این خودرو دارای گیربکسی با 12 دنده جلو و 4 دنده عقب می باشد که امکان انتخاب دنده به صورت دستی در آن فراهم آمده است و همچنین دارای استارتژی بری تعویض دنده می باشد.

اتوبوس ولوو B9 دارای سیستم های ترمز EBS ABS TSC ASR و HAS می باشد و از ترمز اضطراری نیز بهره می برد.

اتوبوس دربستی – اتوبوس ولوو B12

اتوبوس دربستی – اتوبوس اسکانیا برون شهری

اتوبوس اسکانیا با 6 سیلندر و قدرت موتور 41 اسب بخار گشتاور 2000 نیوتن-متر را تولید کرده. این اتوبوس مجهز به ابنترکولر ، توربوشارژ و خنک کننده گازوئیل می باشد. استاندارد یورو 3 را برای محیط زیست دارا است و دارای حفاظ محکم انتهای شاسی برای مقاومت فوق العاده است.

اتوبوس اسکانیا برون شهری K410 دارای 8 دنده جلو می باشد و راننده می تواند بین دو سیستم دستی و اتوماتیک انتخاب نماید.

اتوبوس اسکانیا بروش شهری دارای ترمز پنوماتیک برای چرخ های جلو و عقب . سیستم EBS و ABS را داراست. همچنین اتوبوس اسکانیا بروش شهری دارای سیستم ESP برای حفظ تعادل خودرو در شرایط مختلف جاده ای می باشد.

سیستم سرمایشی Knovekta که یکی از پیشرفته ترین سیساتم های سرمایشی است وظیفه تامین هوای مطبوع برای مسافرین را دارا است. در اتوبوس اسکانیا برون شهری K410 سیستم سرمایش Frontbox که دارای ظرفیت سرمایش 7 کیلووات است مخصوص راندده تعبیه شده است.

اما سیستم گرمایش در اتوبوس اسکانیا برون شهری شامل بخاری سقفی ، بخاری مخصوص راننده و کابین خواب ، کنوکتور و همچنین بخاری درجا است.

سیستم صوتی و تصویری در اتوبوس برون شهری اسکانیا شامل LCD و DVD Player می باشد . همچنینی یک دستگاه CD Player به صورت مجزا در کابین راننده وجود دارد.

دستگاه آمپلی فایر و میکروفون برای ارتباط با مسافرین نیز تعبیه گردیده است.

امکانات رفاهی اتوبوس برون شهری اسکانیا شامل یخچال و قهوه جوش ، سیستم ایمنی درهای بادی . سیستم اعلام حریق و … می باشد.

اتوبوس دربستی – اتوبوس VIP

اتوبوس تشریفاتی 25 و 32 نفره می باشد که صندلی ها در دو ردیف چیده شده اند. در یکی از ردیف ها دو صندلی در کنار هم و در یک ردیف تنها یک صندلی قرار دارد. ویژگی اصلی اتوبوس VIP راحتی بسیار عالی صندلی ها می باشد که نقطه تمایز اتوبوس VIP با دیگر اتوبوس ها است.

اتوبوس VIP برای سفر های طولانی بسیار مناسب بوده و مانع از احساس خستگی در طول مسیر می شود.

از امکانات اختصاصی اتوبوس VIP  برای هر مسافر می توان به مانیتور اختصاصی ، هدفن اختصاصی ، اینترنت Wifi و قابلیت تبدیل صندلی به تخت خواب اشاره کرد.

اتوبوس دربستی – اتوبوس 457

اتوبوس 457 شرکت ایرانخودرو یا همان اتوبوس شرکت واحد دارای موتور با قدرت 299hp می باشد این خودرو 6 سیلندر بوده که آرایش سیلندهای آن به صورت خطی می باشند. . اتوبوس 457 گیربکسی 5 دنده + یک دنده عقب بوده و تعویض دنده به صورت اتوماتیک انجام می پذیرد.

سیستم ترمز اتوبوس 457 به صورت پنتوماتیک کفشکی بوده و به صورت عق و جلو دو مداره عمل خواهد کرد. همچنین ترمز دستی به صورت پنتوماتیک بر روی چرح عقب و ترمز موتور به صورت خفه کن موتور می باشد.

ظرفیت اتوبوس 457 ، 40 نفر می باشد.

تجهیزات و امکانات : داخل به صورت مبله شده ، کولر ، کپسول آتش نشانی ، بخاری ، هواکش سقفی ، پوشش کف ، PVC و ورق آجدار ، جهبه کمک های اولیه

اجاره اتوبوس شرکت واحد برای مسافرینی که به دنبال وسایل نقلیه ارزان قیمت می باشند بسیار مناسب بوده.