اجاره اتوبوس دربستی

درخواست اجاره اتوبوس

loading

پشتیبانی تماس با کارشناس : 09123713319

مفهوم اجاره اتوبوس دربستی در اختیار داشتن یک اتوبوس و راننده مجرب برای یک زمان مشخص (ساعت یا روز) می باشد. شما می توانید از سرویس اجاره اتوبوس دربستی برای سفر های شهری و بین شهری، سرویس مدارس و کارخانجات و همچنین رفت و آمد به فرودگاه استفاده کنید. اتوآبان کیفیت اتوبوس های دربستی و همچنین تسلط رانندگان اتوبوس های خود را تضمین می نماید و شما می توانید با خیالی آسوده نسبت به کرایه اتوبوس اقدام نمایید.

اتوآبان انواع مدل اتوبوس را برای سرویس اجراه اتوبوس دربستی در اختیار شما قرار خواهد داد و شما به راحتی می توانید طبق بودجه ای که دارید، اتوبوس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اتو آبان امکان اجاره اتوبوس اسکانیا، اجاره اتوبوس مارال و اجاره اتوبوس ولوو را به شما خواهد داد و شما می توانید این اتوبوس ها را با پرداخت مبلغی مطلوب به صورت هفتگی ، روزانه و یا ساعتی برای سفرهای درون شهری و برون شهری خود رزرو کنید.

اجاره اتوبوس دربستی یکی از خدماتی است که اتوآبان به شما ارائه می دهد. اتو آبان سرویس اجاره اتوبوس دربستی را با بهترین قیمت برای سرویس های درون شهری و برون شهری به شما ارائه خواهد کرد. همچنین این پوشش دهی سرویس های اتوآبان کل کشور می باشد و محدودیتی از نظر سرویس دهی در شهرستان ها وجود نخواهد داشت

اجاره اتوبوس دربستی VIP

اتوبوس های VIP، دارای مدل های 25 نفره و 32 نفره هستند که امکانات بیشتری را نسبت به اتوبوس های عادی به شما ارائه می دهند. اگر به دنبال آرامش بیشتری برای خود و همسفرانتان هستید، حتما از اجاره اتوبوس VIP استفاده نمایید تا راحتی بیشتری در سفر های خودتان داشته باشد. در این اتوبوس ها VIP در اتوآبان دارای مل های مختلفی می باشند و شما می توانید با توجه به نیازتان اقدام به اجاره اتوبوس VIP نمایید. ما در کنار شما هستیم تا با ارائه مشاوره، شما را در یافتن اتوبوس دربستی مورد نظرتان همراهی کنیم.

همچنین سیستم های گرمایشی و سرمایه اتوبوس های VIP بسایر مطلوب بوده و مناسب سفر در روزهای گرم و سرد سال می باشد. اتوآبان پیشنهاد می کند در صورتی که سفر های طولانی در پیش دارید و قصد اجاره اتوبوس دربستی برای این سفر را دارید، حتما از اجاره اتوبوس VIP استفاده نمایید.

برای دریافت قیمت اجاره اتوبوس دربستی VIP و همچنین اطلاع دقیق از امکانات هر یک از اتوبوس های کافی است با ما در ارتباط باشید تا عکس های هریک از اتوبوس ها و جزئیات دقیق آنها برای شما ارسال شود.

ویژگی و امکانات اتوبوس VIP

شاید سوالی که برای شما پیش بیاید، این است که تفاوت اتوبوس هایVIP و اتوبوس های معمولی دقیقا در چیست ؟ اتوآبان لیستی از مهمترین تفاوت های این دو مدل را به شما خواهد گفت تا بتوانید به راحتی بین این مدل اتوبوس، مدل مورد نظر برای اجاره اتوبوس دربستی خود را انتخاب کنید.

در اتوبوس های VIP تعداد صندلی ها کمتر از حد اتوبوس های معمولی می باشد به همین دلیل، فضای بیشتری در اختیار هر یک از مسافرین قرار می گیرد تا بتوانند راحتی بیشتر حین سفر داشته باشند. همچنین صندلی اتوبوس های VIP به صورت تخت خواب شو می باشد و شما می تواند به راحتی با زدن یک دکمه، صندلی خود را به تخت خواب تبدیل نمایید و به راحتی روی آن به استراحت بپردازید.

اتوبوس های VIP دارای وسیله سرمایشی مانند یخچال هستند و شا می توانید از این یخچال استفاده نمایید تا در طول سفر از خنکی مایعات خود لدت ببرید.

همانطور که گفتیم سیستم های سرمایشی و گرمایشی اتوبوس های VIP این اتوبوس ها را به وسیله ای عالی برای سفر های طولانی مدت در روزهای رم و سرد سال تبدیل می نماید و پیشنهاد اکید ما به تمامی مسافرین اجاره اتوبوس دربستی از نوع VIP برای سفرهای خود می باشد.

اجاره اتوبوس برای سرویس رفت و برگشت

در صورتی که شما نیاز دارید تا در یک ساعت مشخص اتوبوس شما، در محل حاضر باشد و شما را به مقصد برساند و طی یک ساعت مقرر به دنبال شما آمده و شما را به مقصد برگرداند، اجاره اتوبوس دربستی به شکل سرویس رفت و برگشت مناسب شما می باشد. این سرویس از هزینه های شما کم کرده و بهینه ترین قیمت اجاره اتوبوس دربستی را برای شما فراهم می آورد. امکان اجاره اتوبوس VIP برای سرویس رفت و برگشت نیز وجود خواهد داشت.

قیمت اجاره اتوبوس دربستی

مشخصا نمی توان قیمت اجاره اتوبوس دربستی را به صورت یکجا بیان کرد. قیمت اجاره اتوبوس دربستی ارتباط زیادی به مدل اتوبوس شما، مسیر شما، زمان درخواستی و عوامل دیگری دارد. همچنین ممکن است هر مسافر یکسری درخواست ها مقل درخواست توقف طولانی مدت و … داشته باشد که در قیمت اجاره اتوبوس دربستی موثر باشد. اگر شما به دنبال اجاره اتوبوس دربستی ارزان هستید اوین قدم تماس با اتوآبان می باشد

اما شما به سرعت می توانید قیمت اجاره اتوبوس دربستی خود را به دست بیاورید. کافی است ابتدا از لیست اتوبوس های اتوآبان یک اتوبوس را انتخاب کنید، با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست را پر کنید تا به کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و قیما اجاره اتوبوس دربستی ارزان را به شما اعلام کنند.

انواع اجاره اتوبوس دربستی

اتوآبان با شرایط متعدد و متنوعی امکان اجاره اتوبوس دربستی را برای شما فراهم آورده است. شما می توانید برای هر یک از امور خود که نیاز به اتوبوس دارید، از سرویس اجاره اتوبوس دربستی اتوآبان استفاده نمایید. برخی از این سرویس ها عبارتند ازو

  • اجاره اتوبوس روزانه و ساعتی
  • کرایه اتوبوس هفتگی و ماهانه
  • اجاره سرویس مدارس و دانشگاه ها و کارخانجات
  • اتوبوس دربستی برای سفر های درون شهری و برون شهری

اجاره اتوبوس در تهران

تهران، پر جمعیت ترین شهر ایران می باشد و درخواست برای اجاره اتوبوس دربستی در تهران بیشتر از سایر استان ها می باشد. به دلیل ازدیاد تور هایی با مبدا تهران اجاره اتوبوس دربستی در تهران بسیار پر مخاطب می باشد. در صورتی که شما نیاز به اجاره اتوبوس دربستی در تهران را دارید، می توانید با کارشناسان اتوآبان در تماس باشد تا به سرعت شما را در انتخاب اتوبوس مورد نظر و قیمت آن راهنمایی کنند.

اجاره اتوبوس برای تور

اگر شما مجری تورهای گردشگری هستید، اتو آبان می تواند تامین کننده اتوبوس دربستی شما باشد، اجاره اتوبوس جهت تور یکی از خدمات اتوآبان می باشد که با توجه به گستردگی اتوبوس های این مجموعه شما حق انتخاب گسترده ای دارید . همنین قیمت اجاره اتوبوس تور به گونه ای برای شما محاسبه خواهد شد که صرفه اقتصادی برگزاری تور برای شما حفظ شود.

همچنین اگر در تور خود مهمانان غیر ایرانی دارید، اتوآبان این قابلیت را دارد که یک راننده مسلط به زبان انگلیسی برای اتوبوس تور شما قرار دهد تا مشکلی از نظر ارتباط کلامی وجود نداشته باشد.

اجاره اتوبوس برای اردو

اردو های مدارس و دانشگاه ها عموما نیاز به اجاره اتوبوس دربستی دارد. اتوآبان بهترین شرایط را برای اجاره اتوبوس اردو ایجاد کرده است و شما می توانید به سادگی اجاره اتوبوس اردو مدارس و دانشگاه خود را به اتوآبان بسپارید.

اتوآبان بهترین قیمت برای اجاره اتوبوس اردو را به شما ارائه خواهد کرد و تضمین می دهد که راننده تماس سرویس های اتوبوس دربستی، رانندگانی ماهر همراه با اتوبوس های درجه 1 می باشند.

اجاره اتوبوس برای تور و سفرهای زیارتی

سفرهای زیارتی مانند سفر به مشهد و سفر به کربلا معمولا به صورت دسته جمعی برگزار می گردد. به همین دلیل استفاده از اتوبوس در این سفر ها امری ضروری است. اتوآبان آماده ارائه خدمات اجاره اتوبوس برای سفرهای زیارتی می باشد. توجه داشته باشید به دلیل اینکه اجاره اتوبوس دربستی برای سفرهای زیارتی همراه با راننده است، در صورت هرگونه جریمه، خسارت و … تمامی هزینه ها بر عهده راننده می باشد و اجاره کننده اتوبوس هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

اجاره اتوبوس برای مراسم ختم و سوگواری

در صورتی که در غم از دست دادن عزیزانتان هستید، اتوآبان می تواند برگزار کننده حمل و نقل مراسمات شما باشد تا بتواند کمکی هرچند کوچک به شما انجام دهد. کافی است تا با ما تماس بگیرید و محل و زمان مورد نیاز خود را جهت سرویس اجراه اتوبوس خود بفرمایید. به ساده ترین شکل و با بهترین قیمت ممکن، مهیا کننده سرویس ایاب و ذهاب مراسم شما خواهیم بود.

اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا

بهشت زهرا شاید معروف ترین آرامستان تهران باشد. در صورتی که جهت مراسم ترحیم و یا سالگرد نیاز به سرویس اجاره اتوبوس برای بشهت زهرا را دارید، اتو آبان می تواند تامین کننده اتوبوس و سرویس رفت آمد شما به بهشت زهرا باشد. برای اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا کافی است با ما در ارتباط باشید.

اجاره اتوبوس برای سرویس ایاب و ذهاب ادارات

اداراتی که دارای تعداد کارکنان بالا هستند، می توانند با داشتن سرویس رفت و آمد برای کارکنان ویژگی مثبتی برای خود ایجاد کنند. علاوه بر راحتی کارکنان، هماهنگی بین ساعات ورود و خروج ایجاد شده که راندمان کاری را افزایش خواهد داد. در صورتی که شما نیاز به سرویس اجاره اتوبوس دربستی برای سرویس ایاب و ذهاب ادارات هستید ما به شما بهترین قیمت و کیفیت را ارائه خواهیم کرد.

یکی از موارد بسیار مهمی که در اجاره اتوبوس برای سرویس ایاب و ذهاب ادارات وجود دارد، زمانبندی صحیح اتوبوس می باشد. اتوآبان متعهد ترین رانندگان را برای شما جمع آوری کرده است تا هیچ نگرانی ای از بابت تاخیر در سرویس اتوبوس اداره خود نداشته باشید.

بدیهی است قیمت اجاره اتوبوس برای سرویس ادارات بستگی به نوع اتوبوس انتخابی و ساعات در اختیار می باشد

اجاره اتوبوس برای برگزاری جشن و مراسم ها

برگزاری مراسمات، همایش ها، جلسات و … که دارای شرکت کنندگان زیادی است می تواند نیازمند یک سرویس اتوبوس دربستی باشد. برای دریافت قیمت و مشخصات اتوبوس مناسب برای مراسمات خود می توانید با اتوآبان در ارتباط باشید و با در اختیار گذاشتن اطلاعات مراسم خود، قیمت اجاره اتوبوس دربستی آن را دریافت کنید

اجاره اتوبوس برای شهرستان ها

همانطور که گفته شد، اتوآبان مجری اتوبوس دربستی در تمام شهر های بزرگ ایران می باشد. شما ار هر کجای ایران می توانید سرویس اجاره اتوبوس دربستی خود را از اتوآبان بخواهید و بهترین قیمت و کیفیت را دریافت کنید.

اجاره اتوبوس در کرج

کرج، استانی در مجاورت تهران که جمعیت آن روز به روز اضافه می گردد. سرویس های دربستی اجاره اتوبوس در کرج به بهترین شکل ممکن به همشهریان کرجی ارائه خواهد شد.

اجاره اتوبوس در مشهد

مشهد، بعد از تهران، پرجمعیت ترین استان کشور می باشد. اتوآبان، خدمات اجاره اتوبوس دربستی در مشهد را به هم میهمان خود ارائه خواهد داد.

اجاره اتوبوس در شیراز

مردمان شیراز، مهد شعر و ادب، لایق بهترین خدمات هستند. اتوآبان در زمینه اجاره اتوبوس دربستی در شیراز بهترین خدمات را به مردم شیراز ارائه می نماید.

اجاره اتوبوس در اصفهان

اصفهان، نصف جهان، حتما نیاز به یک سرویس اتوبوس دربستی با کیفیت عالی است تا بتوانید دسته جمعی تمام دیدنی های آن را ببینید. برای دریافت بهترین سرویس اجاره اتوبوس دربستی در اصفهان کافی است با اتوآبان در تماس باشد.

انواع اتوبوس دربستی

اتوبوس دربستی اسکانیا C9

اتوبوس اسکانیا C9 با دارا بودن موتور 5 سیلندره با قدرت 310 اسب بخار در 1900 دور در دقیقه و حجم موتور 9290 سیسی می تواند حداکثر گشتاور 1550 نیوتن در 1000 تا 1350 دور بر دقیقه را ایجاد نماید.

اتوبوس اسکانیا C9 مجهز به اینترکولر ، توربو شارژر و خنک کننده گازوئیل است و دارای استاندارد محیط زیستی یورو 3 می باشد.

سیستم های ایمنی اتوبوس اسکانیا C9 شامل ترمز پنتومانیک برای چرخ های جلو و عقب با سیستم دیسکی و ترمز EBS و ترمز ABS می باشد. اتوبوس اسکانیا C9 دارای سیستم ضد لغزش (TS) و سیستم BUS Stio Brake که به موجب آن در هنگام باز بودن در ها ترمز به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به گرفتن ترمز عمل می کنند و مانع از جرکت اتوبوس تا هنگام بسته شدن درها می شوند.

اتوبوس اسکانیا C9 دارای سیستم تهویه مطبوی برای ایجاد فضا مطبوع می باشد. همچنینی این اتوبوس ها دارای سیستم سرمایش و گرمایش پیشرفته و جدید می باشند.

اتوبوس اسکانیا C9 از سیسم خنک کننده (کولر) Knovetka ظرفیت بسیار مناسب 35KW استفاده می کند که دهم اکنون جزء بهترین سیستم های سرمایش اتوبوس در جهان می باشد. سیستم گرمایشی در اتوبوس اسکانیا C9 ، بخاری سقفی ، بخاری مخصوص راننده و شامل سه عدد بخاری در کف می شود که در مجموع گرمادهی با ظرفیت 88KW را تامین می نماید.

سیستم صوتی و تصویری اتوبوس اسکانیا C9 شامل سیستم اعلام مسیر می باشد. اسکانیا C9 دارای سیستم صوتی با قابلیت پخش موزیک با استفاده از کارت های حافظه فلش می باشد. از نظر صدا دارا بودن آمپی فایر و امکان استفاده از میکروفون ، اتوبوس اسکانیا C9 را برای تور ها مناسب نموده است.

همچنین در صورت نیاز تمامی فایل های تصویری قابل پخش بوده و امکان نصب مانیتور در جلو و وسط اتوبوس نیز میسر است

اتوبوس دربستی ولوو B7

اتوبوس ولوو B7 با د اشتن ظرفیت 40 نفره و طول 1200 سانتی متر با حجم موتور 7000 سیسی و 6 سیلندر می تواند یکی از مناسب ترین وسایل برای سفر شما باشد.

اتوبوس ولوو B7 از امکانات رفاهی اتوبوس ولوو B9 می تواند به سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مناسب ، جعبه کمک های اولیه ، آبسرد کن ، LCD ، آمپلی فایر ، پیامنما و … اشاره کرد.

اتوبوس دربستی ولوو B9

اتوبوس ولوو B9 با قدرت موتور 255 کیلو وات برابر با 380 اسب بخار گشتاور 1740 نیوتن-متر را تولید می کند. ولوو B9 دارای استاندارد Euro 3 بوده و از سیستم مدیریت سوخت EMS2 بهره می برد.

این خودرو دارای گیربکسی با 12 دنده جلو و 4 دنده عقب می باشد که امکان انتخاب دنده به صورت دستی در آن فراهم آمده است و همچنین دارای استارتژی بری تعویض دنده می باشد.

ولوو B9 دارای سیستم های ترمز EBS ABS TSC ASR و HAS می باشد و از ترمز اضطراری نیز بهره می برد.

اتوبوس دربستی ولوو B12

اتوبوس دربستی اسکانیا برون شهری

این اتوبوس اسکانیا با 6 سیلندر و قدرت موتور 41 اسب بخار گشتاور 2000 نیوتن-متر را تولید کرده است. این اتوبوس مجهز به ابنترکولر ، توربوشارژ و خنک کننده گازوئیل می باشد. استاندارد یورو 3 را برای محیط زیست دارا است و دارای حفاظ محکم انتهای شاسی برای مقاومت فوق العاده است.

اتوبوس اسکانیا برون شهری K410 دارای 8 دنده جلو می باشد و راننده می تواند بین دو سیستم دستی و اتوماتیک انتخاب نماید.

اتوبوس اسکانیا بروش شهری دارای ترمز پنوماتیک برای چرخ های جلو و عقب . سیستم EBS و ABS را داراست. همچنین اتوبوس اسکانیا بروش شهری دارای سیستم ESP برای حفظ تعادل خودرو در شرایط مختلف جاده ای می باشد.

سیستم سرمایشی Knovekta که یکی از پیشرفته ترین سیساتم های سرمایشی است وظیفه تامین هوای مطبوع برای مسافرین را دارا است. در اتوبوس اسکانیا برون شهری K410 سیستم سرمایش Frontbox که دارای ظرفیت سرمایش 7 کیلووات است مخصوص راندده تعبیه شده است.

اما سیستم گرمایش در اتوبوس اسکانیا برون شهری شامل بخاری سقفی ، بخاری مخصوص راننده و کابین خواب ، کنوکتور و همچنین بخاری درجا است.

سیستم صوتی و تصویری در اتوبوس برون شهری اسکانیا شامل LCD و DVD Player می باشد . همچنینی یک دستگاه CD Player به صورت مجزا در کابین راننده وجود دارد.

دستگاه آمپلی فایر و میکروفون برای ارتباط با مسافرین نیز تعبیه گردیده است.

امکانات رفاهی اتوبوس برون شهری اسکانیا شامل یخچال و قهوه جوش ، سیستم ایمنی درهای بادی . سیستم اعلام حریق و … می باشد.

اتوبوس دربستی اتوبوس VIP

اتوبوس تشریفاتی 25 و 32 نفره می باشد که صندلی ها در دو ردیف چیده شده اند. در یکی از ردیف ها دو صندلی در کنار هم و در یک ردیف تنها یک صندلی قرار دارد. ویژگی اصلی اتوبوس VIP راحتی بسیار عالی صندلی ها می باشد که نقطه تمایز اتوبوس VIP با دیگر اتوبوس ها است.

اتوبوس VIP برای سفر های طولانی بسیار مناسب بوده و مانع از احساس خستگی در طول مسیر می شود.

از امکانات اختصاصی اتوبوس VIP  برای هر مسافر می توان به مانیتور اختصاصی ، هدفن اختصاصی ، اینترنت Wifi و قابلیت تبدیل صندلی به تخت خواب اشاره کرد.

اتوبوس دربستی 457

457 شرکت ایرانخودرو یا همان اتوبوس شرکت واحد دارای موتور با قدرت 299hp می باشد این خودرو 6 سیلندر بوده که آرایش سیلندهای آن به صورت خطی می باشند. . اتوبوس 457 گیربکسی 5 دنده + یک دنده عقب بوده و تعویض دنده به صورت اتوماتیک انجام می پذیرد.

سیستم ترمز اتوبوس 457 به صورت پنتوماتیک کفشکی بوده و به صورت عق و جلو دو مداره عمل خواهد کرد. همچنین ترمز دستی به صورت پنتوماتیک بر روی چرح عقب و ترمز موتور به صورت خفه کن موتور می باشد.

ظرفیت اتوبوس 457 ، 40 نفر می باشد.

تجهیزات و امکانات : داخل به صورت مبله شده ، کولر ، کپسول آتش نشانی ، بخاری ، هواکش سقفی ، پوشش کف ، PVC و ورق آجدار ، جهبه کمک های اولیه

اجاره اتوبوس شرکت واحد برای مسافرینی که به دنبال وسایل نقلیه ارزان قیمت می باشند بسیار مناسب بوده.

سوالات متداول در مورد اجاره اتوبوس

قیمت اجاره اتوبوس با توه به نوع اتوبوس درخواستی شما و همجنین مسیر رفت و آمدی شما محاسبه خواهد شد. برای اطلاع از قیمت اتوبوس دربستی می توانید با کارشناسان اتوآبان در ارتباط باشید

شما می توانید از طریق فرمی که در همین صفحه قرار دارد درخواست اجاره اتوبوس خود را ارسال نمایید و یا با شماره تلقن های ما (09122274299 و 02156587612 )در ارتباط باشید