اجاره میدل باس دربستی

درخواست اجاره میدل باس

loading

پشتیبانی تماس با کارشناس : 09123713319

میدل باس یکی از ماشین های حمل و نقلی است که شاید کمتر از آن استفاده کرده باشید و یا از آن ساتفاده کرده اید و نام دقیق آن را نمی دانستید. میدل باس ها نسخه جمع و جور تری از اتوبوس ها هستند. اما اگر شما به دنبال اجاره میدل باس دربستی هستید، باید این مورد را در نظر بگیرید که میدل باس ها، معمولا برای سفرهای بین شهری مناسب با مسافت زیاد مناسب نیستند و راحتی اتوبوس ها را برای شما به ارمغان نمی آورند. از میدل باس ها می توان برای سفر های یکروزه و تورهای کوتاه مدت استفاده کرد. اگر شما سفری کوتاه و یا سرویس رفت و آمدی دارید، اجاره میدل باس دربستی بهترین گزینه برای شما است.

اما میدل باس وسیله ای عالی برای سفر های بین شهری کوتاه و سفر های درون شهری است. میدل باس ها دارای طراحی زیبا، امکانات رفاهی با قدرت مناسب و صندلی های راحت هستند که اجاره میدل باس دربستی را به موردی اکازیون برای سفرهای درون شهری و برون شهری کوتاه تبدیل میکند.

میدل باس ها معمولا دارای سیستم های صورتی مناسبی هستند و این ویژگی این خودرو را به وسیله ای عالی برای تور های گردشگری تبدیل می کند. پس اگر شما مجری تور های گردشگری هستید برای سفرهای خود کرایه میدل باس دربستی را در اولویت قرار دهید تا هم سفرانتان از امکانات منحصر به فرد این وسیله استفاده نمایند.

ضرفیت میدل باس ها حدود 32 نفر می باشد و شما می توانید با توجه به این ظرفیت تعداد مسافر قابل قبولی را با یک وسیله جابجا نمایید.

مزایای اجاره میدل­ باس دربستی دربستی

همانطور که گفته شد، اجاره میدل باس دربستی می تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد. راحتی، زیبایی، امکانات رفاهی مناسب و … از مزایای اجاره میدل باس می باشد. با هم مروری کلی بر روی مزایای میدل باس ها می کنیم.

  • قیمت اجاره میدل باس

قادعتا همه ما دوست داریم در قبال دریافت خدمات مطلوب، تا حدی که ممکن است هزینه کمتری پرئاخت نماییم و یا به عنوان دیگر در بهینه ترین حالت ممکن خدمات را دریافت نماییم. قیمت اجاره میدل باس به صورتی است که شما این بهینه بودن را دریافت خواهید کرد و برای هزینه ای که پرداخت می کنید خدماتی بیشتر دریافت خواهید کرد. همچنین اتوآبان با در نظر گرفتن تخفیفاتی، کمترین قیمت اجاره میدل باس دربستی را به مشتریان خود ارائه می کند.

  • ظرفیت میدل باس

میدل باس ها بین 31 تا 32 صندلی دارند و تعداد مسافرانی که می توانند از آن استفاده کنند مطلوب است. در صورتی که شما یک اتوبوس VIP اجاره کنی همین ظرفیت را در اختیار خواهید داشت با این تفاوت که هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد. پس با توجه به ظرفیت میدل باس، این خودرو بهینه ترین خودرو برای سفرهای درون شهری و برون شهری کوتاه مدت می باشد.

  • امکانات رفاهی میدل باس

میدل باس ها دارای امکانات رفاهی مناسبی هستند. سیستم سرمایش و گرمایش قوی این خودرو را به وسیله مناسب جهت هر آب و هوایی بدیل می کند. سیستم صوتی مناسب و صندلی های راحت میدل باس مناسب تور ها گردشگری می باشد.

  • کنترل ساده تر میدل باس

در مقایسه با اتوبوس به دلیل کوچکتر بودن و خودرو، راننده راحت تر امکان کنترل میدل باس را در پیچ ها دارد و همین یک مزیت برای میدل باس ها محسوب می شود. شما می توانید از میدل باس ها در جاره هایی که بزرگ بودن اتوبوس مشکل ساز است استفاده کنید و به سادگی از پیچ ها عبور کنید.

مشخصات و ظرفیت میدل باس

ظرفیت میدل باس 31 الی 32 نفر می باشد. صندلی های این خودرو امکان خواباندن داشته که باعث می شود مسافر راحتی بیشتری در خودرو داشته باشد. از نظر امکانات تفریحی نیز میدل باس ها مجهز به سیستم صورتی و تصویری قوی می باشند.

قیمت اجاره میدل‌ باس دربستی

قیمت اجاره میدل باس دربستی به موارد زیادی بستگی دارد. مسیر شما، میدل باس درخواستی شما، زمان سفر و … بر روی این قیمت تاثیر گذار می باشد. شما باید توجه داشته باشید که نمیتوان قیما اجاره میدل باس را به صورت کیلومتری برای تمامی ایام سال در نظر گرفت.قیمت ها به صورت شناور با توجه به روز و مسیر متغیر هستند. برای دریافت بهترین قیمت اجاره میدل باس می توانید با اتوآبان در تماس باشید.

اجاره میدل باس برای سرویس رفت و برگشت

همانطور که گفتیم، ظرفیت میدل باس 32 نفر است. پس میدل باس ها به وسیله ای عالی برای سرویس رفت و برگشت محسوب می شوند. سرویس مدارس، ادارات، کارخانجات و … همگی می توانند از اجاره میدل باس برای سرویس رفت و برگشت خود استفاده کنند .

انواع کرایه میدل باس

میدل باس هم مانند اتوبوس و مینی بوس می تواند در بازه های زمانی متفاوتی اجاره شود.اجاره میدل باس به صورت ساعتی و روزانه، هفتگی و ماهانه، سرویس مدارس و دانشگاه ها و اجاره میدل باس دربستی برای تور و سفرهای درون شهری و برون شهری از جمله خدماتی است که اتوآبان در اختیار شما قرار خواهد داد.

اجاره میدل باس در تهران

میدل باس ها وسیله ای عالی برای سفر های درون شهری هستند. تهران به دلیل گستردگی جمعیتی که دارد نیاز به این دارد که افراد از وسیله نقلیه شخصی کمتر استفاده نمایند تا ترافیک شهری تا حدی معتدل شود.اجاره میدل باس در تهران می تواند به این موضوع کمک کند. استفاده از میدل باس برای سرویس ها و تور ها و همچنین رفت و آمد ها برای سمینار ها و … می تواند به کاهش خودروهای تک سرنشین کمک کند و هوایی پاک تر و شهری خلوت تر برای ما بسازد.

اجاره میدل باس برای تور

میدل باس ها برای تور فوق العاده هستند. سیستم صوتی و تصویری قوی، سیستم تهویه عالی، صندلی های متحرک و زیبایی ظاهری این وسیله را به گزینه ای خوب برای تور ها تبدیل کرده است. برای اینکه یک تور عالی داشته باشید حتما برای حمل و نقل مسافرین خود روی اجاره میدل باس برای تور حساب کنید.

انواع میدل باس

میدل باس یوتانگ

میدل باس پیشرو دیزل

اجاره میدل باس - میدل باس شهاب اجاره میدل باس - میدل باس پیشرو دیزل

میدل باس سپهر – مان

میدل باس شهاب

میدل باس زرین خودرو

zarin-khodro