اجاره مینی بوس

درخواست اجاره مینی بوس

loading

پشتیبانی تماس با کارشناس : 09123713319

اجاره مینی بوس می تواند کاربردهای فراوانی داشته باشد. اتوآبان تمامی خدمات اجاره مینی بوس دربستی شامل اجاره مینی بوس برای مسافرت، اجاره مینی بوس برای سرویس و … را به شما ارائه می نماید. انواع مختلفی از مینی بوس توسط اتوآبان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید با دستی باز تر وسیله مورد نیاز خود را برا اجاره مینی بوس دربستی انتخاب نمایید.

مینی بوس هایی از قبیل مینی بوس فیات دوکاتو، مینی بوس ایسوزو، مینی بوس سیترا، مینی بوس هیوندا و مینی بوس آرین برای شما فراهم آمده است تا بتوانید بهترین و مناسب ترین خودرو را برای اجاره مینی بوس دربستی انتخاب کنید.

اجاره مینی بوس VIP

مینی بوس VIP می تواند راحتی بیشتری حین سفر برای شما فراهم آورد. اتوآبان همراه در تلاش است تا بهترین تجربه در اجاره مینی بوس دربستی را در اختیار مشتریانشان قرار دهد. در صورتی که شما به دنبال راحتی در سفر های خودتان هستید می توانید از مینی بوس VIP استفاده نمایید. ایت مینی بوس ها که به مینی بوس تشریفاتی نیز معروف هستند امکانات رفاهی بیشتری نسبت به مینی بوس های معمولی دارند و می توانید لذت بیشتری از سفر خود با این مینی بوس های وی آی پی ببرید.

ویژگی و امکانات مینی بوس  VIP

مینی بوس های VIP از نظر تعداد صندلی و مدل صندلی ها با مینی بوس های عادی متفاوت هستند. تعداد صندلی کمتر و همچنین صندلی های حالت مبله این امکان را به شما می دهد تا با اجاره مینی بوس دربستی VIP راحتی بیشتری در سفر های طولانی مدت خود داشته باشید.

همچننی سیستم تهویه مینی بوس تشریفاتی به گونه ای است که مناسب روزهای گرم و سرد سال نیز می باشد و شما از نظر دمایی، دمائی مطبوع حس خواهید کرد.

به دلیلی این امکانات مینی بوس های VIP، این مینی بوس ها برای اجاره مینی بوس دربستی برای سفر های برون شهری و سفر های درون شهری طولانی مدت مناسب تر می باشند.

سرویس رفت و برگشت مینی بوس

اجاره مینی بوس دربستی برای سرویس های رفت و برگشت امری متداول می باشد. اگر شما قصد دارید در جایی توقف طولانی مدتی داشته باشید و نیاز دارید تا مینی بوس در زمان مشخصی شما را از مبدا به مقصد برساند و در تایم مشخصی از مقصد شما ره به مبدا برگرداند، اجاره مینی بوس دربستی به صورت سرویس رفت و برگشت برای شما مناسب ترین گزینه می باشد. اتوآبان انواع مینی بوس دربستی را برای سرویس رفت و برگشت در اختیار شما قرار خواهد داد.

قیمت اجاره مینی بوس دربستی

قیمت اجاره مینی بوس ارتباط مستقیمی با مینی بوس درخواستی شما دارد. در صورتی که شما درخواست اجاره مینی بوس دربستی تشریفاتی داشته باشید قاعدتا قیمت اجاره مینی بوس برای شما بیشتر از مینی بوس معمولی می شود. همچنین مسیر شما و مقدار زمانی که نیاز به مینی بوس دارید به عنوان یک فاکتور مهم در قیمت می باشد. توجه کنید که ما از نظر قیمت اجاره مینی بوس دربستی بهترین قیمت را به شما ارائه خواهیم کرد.

برای دریافت ریز جزئیات قیمت اجاره مینی بوس دربستی کافی است با اتوآبان در تماس باشید، کارشناسان ما با توجه به مینی بوس درخواستی شما و همچنین مسیر و زمان مورد نظر شما بهترین قیمت اجاره مینی بوس دربستی را به شما ارائه می دهند.

اجاره مینی بوس در تهران

با توجه به جمعیت بالای شهر تهران، اجاره مینی بوس دربستی در تهران متقاضی بیشتری نسبت به سایر شهرها دارد.برای اجاره مینی بوس در تهران برای تمامی مسیر های دارای مبدا تهران و تمامی مسیر های دارای مقصد تهران می توانید بهترین سرویس را از اتوآبان دریافت کنید. ما در این مسیر همراه شما هستیم و بهترین کیفیت و بهترین قیما اجاره مینی بوس دربستی را به شما ارائه خواهیم کرد.

انواع اجاره مینی بوس دربستی

اگر شما متقاضی اجاره مینی بوس دربستی هستید، اتوآبان به شما انواع خدمات را ارائه خواهد کرد. از مسیر های درون شهری گرفته تا مسیر های برون شهری، اجاره مینی بوس روزانه، ساعتی، هفتگی و ماهانه برای شما در اتوآبان امکان پذیر است.

همچنین سرویس اجاره مینی بوس دربستی برای سرویس مدارس، دانشگاه ها و کارخانجات توسط اتوآبان تامین می گردد.

اجاره مینی بوس برای تور

اتوآبان تعامل خوبی با برگزار کنندگان تور های گردشگری دارد. اجاره مینی بوس برای تور های گردشگری یکی از خدماتی است که اتوآبان به مجموعه های گردشگری ارائه می دهد

در صورتی که مسافرین غیر ایرانی داشته باشید در اختیار قرار دادن راننده مسلط به زبان انگلیسی در سرویس اجاره مینی بوس برای تور می تواند به برقراری ارتباط راحت تر مسافرین با راننده منجر شود

انواع مینی بوس برای اجاره مینی بوس برای تور های گردشگری شما آماده شده است و شما می توایند به سادگی و با دستی باز مدل مورد نظر خود را که با امکانات مد نظرتان همخوانی دارد را انتخاب کنید.

اجاره مینی بوس برای اردو

اردوهای مدارس و دانشگاه ها همیشه لحظاتی شیرین را برای افراد حاضر در آن می سازد. سرویس اجاره مینی بوس برای اردو در اتوآبان این امکان را به شما می دهد تا با خیالی آسوده و بدون در نظر گرفتن مسائل حمل و نقلی برای یک اردوی خوب برنامه ریزی کنید و مسائل مربوط به اجاره مینی بوس برای اردو را به اتوآبان بسپارید. ما در کنار شما هستیم تا یک اردو مناسب برای همسفرنتان محیا کنید و بهترین قیمت اجاره مینی بوس برای اردو را به شما ارائه خواهیم کرد تا در هزینه های شما نیز صرفه جویی کرده باشیم.

اجاره مینی بوس برای تور و سفرهای زیارتی

اگر برای برگزاری سفرها و یا تورهای زیارتی خود به دنبال اجاره مینی بوس هستید، اتوآبان بهترین کیفیت و قیمت را در سرویس اجاره مینی بوس برای تور و سفرهای زیارتی به شما ارائه خواهد داد. رانندگان معتبر و با سابفه اتوآبان به شما این اطمینان را می دهند که سفری با آرامش و پر از خاطرات شیرین در مسیر خواهید داشت و از مسیر سفر خود اذت فراوانی خواهید برد.

اجاره مینی بوس برای مراسم ختم و سوگواری

غم از دست دادن عزیز بسیار تلخ و سخت است. همه ما در این هنگام باید مراسمی برای عزیز از دست رفته خود برگزار کنیم و ایاب و ذهاب دعوت شدگان یکی از مسئولیت هایی است که برگزار کننده مراسم برای مهمانانی که از راه دور می آیند بر عهده دارد. اتوآبان با سرویس اجاره مینی بوس برای مراسم ختم و سوگواری سعی نموده تا در این لحظات باری از دوش شما بردارد و با تمام توان در کنار شما خواهد بود تا یک مراسم مناسب برگزار نمایید.

تنها با یک تماس با اتوآبان تمامی مراحل مورد نیاز اجاره مینی بوس برای مراسم ختم و سوگواری برای شما به انجام خواهد رسید.

اجاره مینی بوس برای بهشت زهرا

بهشت زهرا یکی از معروف ترین آرامستان های شهر تهران می باشد که بسیاری از خانواده ها برای مراسم دفن عزیزانشان از این محل استفاده می نمایند . سرویس های اجاره مینی بوس برای بهشت زهرا نیز یکی از خدمات اتوآبان می باشد که شما می توانید از آن برای مهمانان خود استفاده نمایید

برای رزرو و اجاره مینی بوس برای بهشت زهرا تنها کافی است با اتوآبان تماس بگیرید.

اجاره مینی بوس برای سرویس ایاب و ذهاب ادارات

مشاغلی که دارای کارکنان زیادی در محل کار خود هستند، می توانند با استفاده از سرویس اجاره مینی بوس برای سرویس ایاب و ذهاب کارکنان خودشان خیال کارکنان را از بابت رفت و آمد راحت کنند. رانندگام منظم اتوآبان بدون هیچ گونه تاخیری در راس زمان مقرر تمامی کارکنان مجموعه شما را از مبدا سوار کرده و راس ساعت در محل کار پیاده خواهد کرد.

سرویس اجاره مینی بوس برای سرویس ایاب و ذهاب ادارات یکی از خدماتی است که هر کارفرما باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد و این مریت را برای کارکنان خود فراهم آورد.

برای دریافت قیمت اجاره مینی بوس دربستی برای سرویس ادارات با اتوآبان در تماس باشید.

اجاره مینی بوس برای برگزاری جشن و مراسم ها

برای برگزاری مراسماتی که تعداد مهمانان زیادی دارد، سرویس مینی بوس دربستی می تواند یک انتخاب مناسب باشد. با استفاده از سرویس اجاره مینی بوس دربستی برای مراسمات خود می توانید موضوع رفت و آمد مهمانان را به شکلی مناسب حل نمایید.

امکان اجاره مینی بوس تشریفاتی برای مراسمات این نوید را به شما می دهد تا حمل و نقل مهمانان را به شکلی لوکس برگزار نمایید.

اجاره مینی بوس برای شهرستان ها

برای اجاره مینی بوس دربستی رد تمام نقاط ایران می توانید روی اتوآبان حساب کنید. تنها یک تماس کافی است تا بهترین کیفیت و بهترین قیمت اجاره مینی بوس دربستی را دریافت کنید.

اجاره مینی بوس در کرج

برای اجاره مینی بوس دربستی در کرج با اتوآبان در تماس باشید،انواع مینی بوس تشریفاتی، مینی بوس VIP، مینی بوس فیات، مینی بوس ایسوزو و … برای شما مهیا است

اجاره مینی بوس در مشهد

برای اجاره مینی بوس در مشهد به منظور تور و یا سفرهای درون شهری در مشهد اتوآبان می تواند به شما خدمات ارائه دهد. بهترین کیفیت و قیمت اجاره مینی بوس در مشهر را از اتوآبان بخواهید

اجاره مینی بوس در شیراز

شیراز یکی از گردشگر پذیر ترین شهر های کشور است که سالانه تور ها و سفر های زیادی به مقصد این شهر انجام می گردد. اتوآبان خدمات اجاره مینی بوس در شیراز را برای سفر های درون شهری و برگزار کنندگان تور های شیراز فراهم می نماید

اجاره مینی بوس در اصفهان

اصفهان، استانی از کشور که همواره و در تمامی فصول سال پذیرای گردشگران زیادی است. اجاره مینی بوس در اصفهان یکی از خدماتی است که حتما در این شهر و استان مورد نیاز است و اتوآبان این خدمت را با بهترین قیمت و کیفیت به شما ارائه می دهد.

انواع مینی بوس دربستی

اجاره مینی بوس برای جابجایی افراد بین 12 تا 21 نفر بسته به نوع و کیفیت خورو انجام میشود که انواع متفاوتی دارد .
1- مینی بوس های معمولی : مینی بوس های معمولی که میتوان از آنها نام برد مینی بوس بنز قدیمی فیات قدیمی اویکو قدیمی که از قدیم استفاده میشده و هم اکنون هم مورد استفاده قرار میگرد . الارغم اینکه تا هم اکنون بحث زیادی برای جمع آوری این وسیله ها بوده و سعی شده تا وسیله های بهتری جایگزین این نوع مینی بوس ها گردد ولی هنوز به نتیجه نرسیده است. این نوع مینی بوس ها دارای سیستم گرمایشی میباشند ولی فاقد سیستم سرمایشی هستند گرچه برخی اندک از صاحبان این خودرو به صورت دستی اقدام به وصل سیستم سرمایشی میکنند ولی بصورت استاندارد نمیباشد.
مینی بوس بنز قدیمی : ظرفیت این مینی بوس 16 نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارگران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.فاقد سیستم سرمایشی میباشد ولی سیستم گرمایشی به نسبت خوبی دارند.

مینی بوس های تشریفاتی : از جمله مینی بوس های تشریفاتی میتوان مینی بوس هیوندا مینی بوس سیترا 18 نفره و مینی بوس سیترا 21 نفره مینی بوس اویکو جدید مینی بوس ایسوزو مینی بوس آرین مینی بوس فیات دوکاتو نام برد.
این نوع مینی بوس ها دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مطلوبی هستند و در بعضی موارد سیستم صوتی حرفه ای نیز نصب میگردد که مناسب شرکت های ایرانگردی میباشد و معمولا در تورهای خارج از تهران مورد استفاده قرار میگیرد.

اجاره مینی بوس فیات دوکاتو

ظرفیت مینی بوس فیات دوکاتو 18  نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان تراز اول و مدیران ویژه کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات استانداردهای اروپا را دارا هستند و یکی از خودروهای مورد تایید کشورهای پیشرفته دنیا هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره مینی بوس ایسوزو

ظرفیت مینی بوس ایسوزو 18 نفر میباشد و معمولا برای سرویس مدیران ویژه و تراز اول کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات نسبت به بقیه مینی بوس ها مناسبتر هستند.

اجاره مینی بوس  سیترا

مدل 1 :  ظرفیت مینی بوس سیترا 18 نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.
مدل 2 : ظرفیت مینی بوس سیترا 21 نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره مینی بوس هیوندا 

ظرفیت مینی بوس هیوندا 18 نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره مینی بوس آرین

ظرفیت مینی بوس آرین 15 نفر میباشد که توسط ایران خودرو به تازگی به ناوگان حمل و نقل اضافه گردیده است و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره مینی بوس ایویکو

ظرفیت مینی بوس اویکو جدید 19 نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران ویژه و تراز اول کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اتوآبان همچنین خدمات اجاره اتوبوس دربستی ، اجاره ون دربستی  و اجاره میدل باس دربستی را ارائه می نماید

سوالات متداول در مورد اجاره مینی بوس

برای اینکه به صورت دقیق قیمت اجاره مینی بوس دربستی را بدانید، باید نوع مینی بوس درخواستی و همچنین تعداد ساعات و یا تعداد روزی که قصد اجاره مینی بسو را دارید بدانید و به ما اطلاع دهید. همچنین قیمت اجاره مینی بوس در شهرهای مختلف می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال با توجه به وضعیت ترافیک شهری قیمت اجاره مینی بوس در تهران از سایر شهرها کمی بیشتر است. البته این مورد در زمانی صادق است که شما اجاره مینی بوس را به صورت مسیری انجام دهید.

شما می تواید از فرم قرار گرفته شده در همین صفحه استفاده کنید تا ما به سرعت با شما در تماس باشیم و جزئیات قیمت و مدل های موجود و مدل مناسب را به شما اطلاع دهیم و یا می توانید از طریق صفحه تماس با ما نسبت به ارتباط با کارشناسان ما اقدام بفرمایید.