اجاره ون تویوتا هایس

ون تویوتا هایس ، خودرویی کم صدا است که از محبوبیت بالایی نزد مسافران برخوردار است. این خودرو برای فصل های گرم بسیار و مناطق گرم سیر ، به دلیل داشتن کولر قدرتمند بسیار مناسب می باشد. به همین خاطر ، در جنوب کشور این خودرو بسیار محبوب می باشد و گرمای شدید فصل تابستان را به هوایی مطلوب برای شما تبدیل خواهد کرد. پس اگر قصد سفر به جنوب و یا سفر در تابستان را دارید اجاره ون تویوتا هایس برای شما بهترین انتخاب است.

اجاره ون دربستی - ون تویوتا هایس تشریفاتی

مدل 2017 این خودرو دارای موتوری 4 سیلندر است که بسیار کم صدا است و در سفرها به هیچ عنوان از صدای موتور آن آزرده نخواهید شد.

ظرفیت تویوتا هایس 16 نفر می باشد که می تواند برای سفرهای دسته جمعی بسیار مناسب باشد.

تویوتا هایس سرعت 0 تا 100 کیلومتر را در طول 17 ثانیه ثبت کرده است و بالاترین سرعت ممکن برای این خودرو 180 کیلیومتر است. ون هایس در هر 100 کیلومتر 11 لیتر بنزین مصرف می کند.

اجاره ون دربستی - ون تویوتا هایس تشریفاتی

تویوتا هایس دارای سیستم ABS و EBD و 2 کیسه هوا می باشد. در مدل 2017 ، تویوتا هایس دارای گرمکن صندلی برای راننده و شاگرد و همچنین شیشه های برقی می باشد. اجاره ون تویوتا هایس به دلیل داشتن امکانات خوب این خودرو می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

ون تویوتا هایس ، دارای مانیتور با قابلیت نصب فلش ، سیستم تهویه مطبوع برای صندلی ها و سنسور دنده عقب می باشد.

اتو آبان ، با داشتن یکی از کاملترین مجموعه های خودرو در تهران ، آمادگی دارد تا درخواست های شما جهت اجاره ون دربستی را با بهترین کیفیت اجرایی نماید