اجاره ون دربستی

درخواست اجاره ون

loading

پشتیبانی تماس با کارشناس : 09123713319

ون، یک خودرو با ظرفیت متوسط می باشد. ون ها می توانند وسیله ای مناسب جهت گشت های داخل شهری باشند و برای حمل و نقل تعداد بیش از سواری بسیار مناسب و ایده آل هستند. اجاره ون دربستی برای موارد مختلفی استفاده می گردد. از سرویس مدارس و دانشگاه ها گرفته تا سفر های زیارتی و سیاحتی و تور های گردشگری که همگی می توانند از اجاره ون استفاده نمایند. اتوآبان با داشتن مجموعه ای متنوع از ون های داخلی و خارجی، بهترین قیمت اجاره ون را به شما ارائه می دهد

اجاره ون با راننده

اتوآبان دارای تعداد زیادی ون همراه با راننده می باشد. امکان اجاره ون بدون راننده وجود ندارد و شما حتما باید اجاره ون را با راننده انجام دهید. توجه داشته باشید که این مورد بسیار برای شما ایمن تر است و در صورت وجود هرگونه مشکل، خسارت و جریمه تمام موارد بر عهده راننده می باشد و شما هیچگونه مسئولیتی نخواهید داشت.

قیمت اجاره ون

قیمت اجاره ون دربستی با توجه به مدل ون انتخابی و همچنین مسیر و مسافت شما محاسبه می گردد. باید توجه داشتید باشید که در روزهای تعطیل ممکن است هزینه اجاره ون با روز های عادی متفاوت باشد و زمانی که ترافیک سنگینی در شهر برقرار است و شما اجاره ون را به صورت مسیری درخواست می کنید، قیمت با توجه به روز و ساعت درخواستی شما اعلام میگردد.

اجاره ون ارزان

اگر قصد اجاره ون را دارید ولی نمیخواهید هزینه زیادی برای این موضوع پرداخت کنید، اتوآبان بهترین خودرو ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. با توجه به گستردگی مدل های ون در مجموعه اتوآبان، شما می توانید به سادگی با قیمت دلخواه خود ون مورد نیاز را انتخاب کنید. برای اجاره ون ارزان تنها یک تماس با کارشناسان ما کافی است.

اجاره ون تشریفاتی

ون های تشریفاتی به ون هایی که از نظر ظاهر و امکانات رفاهی در سطح بالایی قرار دارند گفته می شود. ون تشریفاتی دارای صندلی های کمتر، راحت تر، امکانات رفاهی بهتر و مناسب تر است. برای اجاره ون تشریفاتی کافی است که با اتوآبان در تماس باشید تا بهترین ون های تشریفاتی را در اختیار شما قرار دهد.

اجاره ون برای ترانسفر فرودگاه

اگر به اجاره ون برای ترانسفر فرودگاه نیاز دارید اتوآبان این خدمات را برای هر دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی انجام خواهد داد. ا ون های معمولی تا ون های لوکس برای اجاره به عنوان تراسفر فرودگاهی برای شما آماده هستند و رانندگان مجرب و مسلط به زبان انگلیسی این ون ها به شما و یا میهمانانتان تجربه ای فوق العاده از اجاره ون را خواهد داد.

اجاره ون برای سرویس

اجاره ون برای سرویس مدارس، دانشگاه ها و ادارات روشی مرسوم برای اداره کردن رفت و آمد دانش آموزان و کارکنان می باشد. با توجه به ظرفیت ون، شما می توانید از تعداد مورد نظر خود استفاده نمایید تا به صورت کامل تمامی دانش آموزان خواهان اجاره ون و کارکنانتان به سادگی به مقصد برسند.

انواع اجاره ون

در صورتی که قصد اجاره ون را دارید، اتوآبان در زمان بندی های مختلف این امر را برای شما محقق می نماید. شما می تواند به صورت کوتاه مدت (روزانه و ساعتی) و بلند مدت نسبت به اجاره ون اقدام نمایید. همچنین امکان اجاره ون به صورت مسیری (به عنوان مثال تهران-قزوین) وجود دارد.

اجاره ون برای تور

اگر شما تعداد بیشتر از وسیله سواری دارید و می خواهید با آرامش خیال و با هم سفر را تجربه کنید، استفاده از ون بهترین گزینه است. با استفاده از یک ون شما می توانید به سادگی یک سفر دلچسب و دسته جمعی را تجربه کنید و از آن لذت ببرید

اجاره ون برای مراسم

در صورتی که مراسمی در پیش دارید و نیاز به اجاره ون برای مراسم خود را دارید اتوآبان با در اختیار داشتن تعداد زیادی ون همراه با راننده به شما این خدمت را ارائه می کند تا بدون دغدغه بخش ایاب و ذهاب مراسم خود را به ما بسپارید

اجاره ون معمولا برای جابجایی افراد بین تعداد 5 تا 14 نفر از خودرو ون استفاده میگردد.که بسته به نوع و تعداد ، ون های متفاوتی ارایه خدمات را انجام میدهند

اجاره ون دلیکا

ظرفیت ون دلیکا و نارون حداکثر ده نفر میباشد . این نوع از ون ها دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب هستند و معمولا برای سفرهای داخل شهر و شهرهای اطراف تهران از این ون ها استفاده میگردد.

اجاره ون غزال

ظرفیت ون غزال 14 نفر میباشد و فقط دارای سیستم گرمایشی هست البته بعضی از ون ها به صورت دستی سیستم سرمایشی نصب میکنند ولی معمولا از کیفیت خوبی برخوردار نیست این نوع ون ها معمولا برای سفرهای داخل شهر مورد استفاده قرار میگیرد و برای خارج شهر از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

اجاره ون تویوتا هایس تشریفاتی

ظرفیت ون تویوتا هایس حداکثر 14 نفر میباشد و دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار میباشد. از این نوع ون معمولا برای مهمان های ویژه استفاده میشود و برای سفرهای داخل تهران و خارج از تهران بسیار مناسب هست.

اجاره ون تویوتا هایروف تشریفاتی

ظرفیت ون تویوتا هایروف حداکثر 14 نفر میباشد و از سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار میباشد. از این نوع ون معمولا برای مهمان های ویژه و به خصوصی استفاده میشود و برای سفرهای داخل تهران و خارج از تهران بسیار مناسب هست و مسافران سفره خوبی را میتوانند از این خودرو بهره ببرند.

اجاره ون بنز ویتو نشریفاتی

ظرفیت ون بنز ویتو حداکثر 7 نفر میباشد و دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار میباشد. از این نوع ون معمولا برای مهمان های ویژه و به خصوصی استفاده میشود و برای سفرهای داخل تهران و خارج از تهران بسیار مناسب هست و مسافران سفره خوبی را میتوانند از این خودرو بهره ببرند.