اجاره ون دربستی

اجاره ون معمولا برای جابجایی افراد بین تعداد 5 تا 14 نفر از خودرو ون استفاده میگردد.که بسته به نوع و تعداد ، ون های متفاوتی ارایه خدمات را انجام میدهند

اجاره ون دربستی – ون دلیکا

ون دلیکا و نارون : ظرفیت این خودرو حداکثر ده نفر میباشد . این نوع از ون ها دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب هستند و معمولا برای سفرهای داخل شهر و شهرهای اطراف تهران از این ون ها استفاده میگردد.

اجاره ون دربستی – ون غزال

ون غزال دارای ظرفیت 14 نفر میباشد و فقط دارای سیستم گرمایشی هست البته بعضی از ون ها به صورت دستی سیستم سرمایشی نصب میکنند ولی معمولا از کیفیت خوبی برخوردار نیست این نوع ون ها معمولا برای سفرهای داخل شهر مورد استفاده قرار میگیرد و برای خارج شهر از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

اجاره ون دربستی – ون تویوتا هایس تشریفاتی

ظرفیت این ون حداکثر 14 نفر میباشد و دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار میباشد. از این نوع ون معمولا برای مهمان های ویژه استفاده میشود و برای سفرهای داخل تهران و خارج از تهران بسیار مناسب هست.

اجاره ون دربستی – ون تویوتا هایروف تشریفاتی

ظرفیت این ون حداکثر 14 نفر میباشد و از سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار میباشد. از این نوع ون معمولا برای مهمان های ویژه و به خصوصی استفاده میشود و برای سفرهای داخل تهران و خارج از تهران بسیار مناسب هست و مسافران سفره خوبی را میتوانند از این خودرو بهره ببرند.

اجاره ون دربستی – بنز ویتو نشریفاتی

ظرفیت این ون حداکثر 7 نفر میباشد و دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار میباشد. از این نوع ون معمولا برای مهمان های ویژه و به خصوصی استفاده میشود و برای سفرهای داخل تهران و خارج از تهران بسیار مناسب هست و مسافران سفره خوبی را میتوانند از این خودرو بهره ببرند.